Події ночі 20 липня у Дніпрі

Ірина Демченко

20 Липня, 2025

Розпочалась 1243 доба масштабної російсько-української війни. Ніч у місті Дніпро пройшла спокійно, без жодних обстрілів. Про це повідомляє видання «Наше місто» з посиланням на офіційні джерела міської влади.

Протягом ночі була оголошена одна повітряна тривога, яка тривала загалом 1 годину 37 хвилин.

Наразі всі комунальні служби міста вже відновили роботу та активно займаються усуненням можливих технічних несправностей й інших проблем у місті.

Погода у Дніпрі

Згідно з останніми метеорологічними даними:

– Температура повітря наразі становить +19°С.
– Синоптики прогнозують мінливу хмарність без опадів упродовж дня.
– Денна температура коливатиметься від +18°С до +29°С.
– Схід сонця очікується о 5:00 ранку, а захід — о 20:33 вечора.
– Загальна тривалість світлового дня складає 15 годин 33 хвилини.

Варто нагадати, що у Дніпрі активно проходить озеленення міста: висаджуються нові насадження, квіти, оновлюються та доглядаються зони відпочинку, що надає паркам яскравих барв.

Раніше у медіа була опублікована стаття про можливі сценарії розвитку бойових дій, зокрема, чи може противник прорвати фронт і вийти на кордон Дніпропетровської області цього літа.

Також повідомлялося про героїчні вчинки захисників. Зокрема, історія одного з військовослужбовців Територіальної оборони Дніпра, який, попри важке поранення, не залишив своїх побратимів у біді та був відзначений «Золотим Хрестом».

Крім цього, у місті триває розширення оптоволоконної мережі, що забезпечує лікарні безперебійним зв’язком та надає резервне обладнання для надійності медичних установ.

Таким чином, ситуація в Дніпрі залишається під контролем як із військового, так і з комунального боку, а місто активно готується до подальшого розвитку та забезпечення комфортних умов для своїх мешканців.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар