Подорожі в Україні під час війни: нові можливості та напрямки

Олена Ткач

6 Липня, 2025

Карантин як каталізатор відкриттів

П’ять років тому, коли розпочався карантин, багато хто сприйняв це як кінець світу, а подорожі, здавалося, стали неможливими. Проте, ця обставина стала потужним імпульсом для розвитку внутрішнього туризму в Україні, згадує мандрівник Макс.

В цей період сформувалася команда, яка почала відкривати маловідомі куточки країни для широкої аудиторії. Завдяки їхнім відео, раніше не надто відомі локації швидко набирали популярності.

  • Минулого року, наприклад, було відзнято лавандове поле в селі Тернівка.
  • Через тиждень після публікації відео власник поля жартівливо повідомив, що в селі утворилися такі затори, що проїзд став надзвичайно ускладненим.


Макс Узол і Оля Манько (фото: особистий архів)

Ріст і якість туризму попри війну

Макс підкреслює, що за цей п’ятирічний період, навіть за умов воєнного протистояння, захід України досяг високого рівня розвитку туризму. Серед позитивних тенденцій варто відзначити:

  1. Впровадження нових форматів екскурсій, зокрема:
    • гіди в тематичних костюмах;
    • інтерактивні елементи;
    • театралізовані вистави.
  2. Розвиток регіональної готельної індустрії, де сервіс часто перевищує стандарти, що є у інших країнах.

За словами Макса, нарешті змогли усвідомити, що туристична сфера є важливим рушієм, який сприяє економічному та соціальному процвітанню регіонів.

Автор

  • Олена Ткач

    Фахівчиня з цифрового маркетингу. Пише просто про складне: штучний інтелект, мобільні додатки, технології в Україні.
    Гасло: «Технології — це просто. Особливо, коли пояснюю я».

різне

Залишити коментар