,

Прімера. Валенсія – Вільярреал. “Жовта субмарина” летить повним ходом до мети

Written By: author avatar Владислав Мельник
author avatar Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

26 Жовтня, 2025

25 жовтня 2025 року у Валенсії на стадіоні “Месталья” відбувся поєдинок іспанської Прімери між командами “Валенсія” та “Вільярреал”. Матч завершився перемогою гостячої команди з рахунком 0:2.

Результати гри:

  • Підсумок матчу: “Валенсія” – “Вільярреал” 0:2
  • Автори голів: Морено (45 пен.), Комесанья (57)
  • Попередження: Гуйє, Моріньо, Копете, Комесанья, Пепе

Склади команд:

  • Валенсія: Аґірресабала – Коррея (вийшов Раба), Таррега, Копете, Гая (замінив Васкез) – Ріоха, Герра (поява Алмейда), Пепелу (вийшов Сантамарія), Данжума – Лопес, Бельтран (заміна Уго Дуро).
  • Вільярреал: Жуніор – Моуріньо, Фойт, Вейга, Кардона – Пепе, Комесанья (вийшов Пареха), Гуйє (замінений Парті), Молеїро (вийшов Бюкенен) – Морено (поява Айозе), Мікаутадзе (замінений Актомак).

Матч розпочався з початкового тиску господарів, які діяли впевнено й активно, демонструючи бажання контролювати гру проти сильного опонента. “Вільярреал” після першої десятихвилинки, перенаправив хід подій у більш зустрічний футбол, намагаючись чинити опір атакам “кажанів”. Проте цей період виявився нетривалим.

Протягом тижня підопічні Марселіно провели виснажливий поєдинок проти “Манчестер Сіті” у Лізі чемпіонів. Незважаючи на активне використання ротації, саме команда “Валенсії” виглядала помітно свіжішою, особливо у першій половині гри. Гравці гостей часто не встигали за швидкими комбінаціями господарів, що призвело до двох жовтих карток для футболістів “Вільярреалу” після однієї з стрімких атак.

Вже наприкінці першого тайму, коли здавалося, що “Валенсія” ось-ось відкриє рахунок, гості отримали право на пенальті. У власному штрафному майданчику Копете наступив на ногу Морено, який, скориставшись помилкою захисника, упав на газон у характерний спосіб. Після втручання системи ВАР головний арбітр призначив пенальті, яке на 45-й хвилині впевнено реалізував сам Морено.

У другому таймі “Вільярреал” добив суперника швидкою контратакою, використавши помилки в обороні. Жорж Мікаутадзе, який раніше змістився на лівий фланг у штрафному майданчику, здійснив удар з гострого кута. Голкіпер Аґірресабала непереконливо відбив м’яч у центр воротарської площі, де першим опинився Комесанья і добив м’яч у сітку. Цей гол на 57-й хвилині закріпив перевагу гостей і став моральним ударом для “Валенсії”.

Серія типових дитячих помилок на фоні сильної гри суперника призвела до рахунку 0:2. Це викликало незадоволення у вболівальників на трибунах, які освистували свою команду до завершення матчу. Попри наявність у “кажанів” можливостей для голу, удача явно була на боці більш підготовлених “жовтих”.

Загалом “Вільярреал”, стримавши потужний стартовий натиск господарів, зміг перевернути хід гри і здобути важливу перемогу, реалізувавши свої шанси у відносно спокійному темпі, враховуючи напружений календар останнього тижня. Ця переконлива звитяга дозволяє команді Марселіно утримувати третю позицію в турнірній таблиці. Натомість “Валенсія” за підсумками цього туру може опинитися у зоні вильоту.


Джерело фото: RNE Deportes
Матч відбудеться 25 жовтня 2025 року, субота, о 23:55. Оновлення матеріалу станом на 26 жовтня 2025 року, неділя, 00:05.

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне