,

Рома у Лізі Європи зустрічається з Ліллем, а Гасперіні знову залишив Довбика в запасі.

Владислав Мельник

2 Жовтня, 2025

Сьогодні, 2 жовтня, у межах другого туру основного раунду Ліги Європи футбольний клуб “Рома” проведе домашній поєдинок у Римі проти французької команди “Лілль”. Початок матчу запланований на 19:45, а вже оголошено стартові склади обох колективів.

Український нападник римлян Артем Довбик включений до заявки на цей матч, однак розпочне гру на лаві запасних. Вперше на вістрі атаки знову з’явився Еван Фергюсон, який отримав довіру наставника команди.

Варто нагадати, що цього сезону Артем Довбик провів за “Рому” п’ять поєдинків, з яких один — у стартовому складі, і відзначився одним забитим голом.

Основні факти щодо стартових одинадцятьох обох команд:

– Домашні господарі – ФК “Рома”
– Гості – “Лілль” (Франція)
– Дата і час проведення – 2 жовтня, 19:45
– Форвард “Роми” Артем Довбик знаходиться у заявці, але стартує зі запасу
– Еван Фергюсон вийде на поле в основі на позиції нападника
– Артем Довбик зіграв п’ять матчів за “Рому” у цьому сезоні й забив один гол

До вашої уваги також фото з тренування “Роми” перед грою з “Ліллем”, яке ілюструє підготовку команди та атмосферу у роздягальні. Авторство фотографії належить Getty Images / Global Images Ukraine.

Цей поєдинок має особливу вагу для обох команд у боротьбі за вихід у наступний раунд Ліги Європи, тому матч обіцяє бути насиченим подіями та цікавим для футбольних вболівальників.

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне