За останніми даними, наслідки атаки було зафіксовано у п’яти районах Києва: Солом’янському, Святошинському, Дарницькому, Дніпровському та Шевченківському. Загалом відомо про руйнування на понад 13 різних об’єктах, більшість з яких — житлові будівлі.
Також не обійшлося без постраждалих:
- медичні виклики зафіксовані у Шевченківському, Солом’янському та Дарницькому районах столиці;
- у Голосіївському районі підтверджено поранення внаслідок ракетного обстрілу.
Рятувальники на даний момент продовжують збирати, уточнювати та опрацьовувати інформацію щодо наслідків атаки, а також кількості потерпілих у всіх районах міста.
Станом на 4:00 поінформували про 8 постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки. За оновленими даними від міського голови Віталія Кличка, на цей час у столиці зафіксовано сім потерпілих, усіх госпіталізували медики.
Вже станом на 5:00 Віталій Кличко повідомив, що загальна кількість постраждалих від ворожої атаки на Київ збільшилася до 14 осіб: 12 із них госпіталізовано, двом надано допомогу безпосередньо на місці події.
Атака на Київ
Слід зазначити, що Російська Федерація систематично здійснює атаки на столицю України, використовуючи дрони типу «Шахед» та ракетні удари. Ці маневри мають на меті залякування мирного населення й завдання шкоди критично важливій та житловій інфраструктурі міста.
Зокрема, тривога в Києві триває зранку вечора 3 липня, і впродовж цього часу у столиці неодноразово були чути звуки дронів, роботу систем протиповітряної оборони та вибухи.
Водночас російська влада категорично заперечує факт свідомого обстрілу цивільних об’єктів під час повномасштабної війни, незважаючи на численні приклади руйнування лікарень, шкіл, дитячих садочків, а також обʼєктів енергетики та водопостачання в українських містах і населених пунктах.
Термінові та важливі Новини про війну Росії проти України можна оперативно дізнаватися на каналі РБК-Україна в Telegram.