,

Рух громадського транспорту у Дніпрі 11 липня 2026. Новини Дніпра

Written By: author avatar Ірина Демченко
author avatar Ірина Демченко
Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

11 Липня, 2026

У Дніпрі сьогодні запроваджено тимчасові коригування у русі міського громадського транспорту у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водоводі та оновленням трамвайної колії. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на офіційні дані міської влади.

11 липня 2026 року через ремонтні роботи, що їх здійснює комунальне підприємство «Дніпроводоканал», перекрито рух транспортних засобів по вулиці Криворізькій на ділянці від вулиці Робочої до проспекту Металургів. У зв’язку з цим у режимі тимчасових змін організовано роботу громадського транспорту за такими напрямками:

– автобуси №55 та №75 здійснюють об’їзд через вулиці Арабатську, Кленову, Робочу, а потім рухаються відповідно до звичного маршруту;
– автобус №156 курсує за маршрутом через вулиці Арабатську, Кленову, Робочу, Криворізьку, після чого повертається до основного маршруту;
– автобуси №146А та №146Б об’єднано в єдиний маршрут із кінцевими зупинками:
– на вулиці Робочій у районі перехрестя з вулицею Кленовою;
– у районі перетину вулиці Криворізької з проспектом Металургів.

Окрім того, у зв’язку з другим етапом ремонтних робіт трамвайної колії на перехресті проспекту Богдана Хмельницького та вулиці Чорних Запорожців запроваджено такі тимчасові зміни в організації руху:

– призупинено рух трамваїв №16;
– трамваї №12 курсують у скороченому режимі від площі Старомостової до вулиці Сікорського;
– тролейбуси №8 та №9 їздять лише до вулиці Дениса Котенка без заїзду до заводу «Металовироби»;
– автобусні маршрути №32, №32К, №33, №34, №106, №127 та №136 здійснюють об’їзд через вулиці Краснопільську, Чорних Запорожців і проспект Богдана Хмельницького;
– автобуси №18, №55 та №151А курсують по вулиці Краснопільській;
– кінцева зупинка автобуса №85 тимчасово перенесена до будівлі за адресою: вулиця Чорних Запорожців, 2А (біля відділення «Нова пошта»);
– кінцева зупинка автобуса №136А на період проведення ремонтних робіт переміщена з вулиці Інженерної на проспект Богдана Хмельницького, 123;
– проміжна автобусна зупинка ПК «Шинник» на проспекті Богдана Хмельницького в напрямку з селища Мирне тимчасово перенесена та розташовується перед перехрестям із вулицею Чорних Запорожців.

Також кінцева зупинка автобусів №23 зміщена на площу Успенську у зв’язку з тимчасовим перекриттям проїжджої частини на вулиці Королеви Єлизавети II в ділянці від вулиці Харківської до вулиці Європейської для проведення робіт із ремонту мережі зливової каналізації.

Інші маршрути громадського транспорту працюють у звичайному режимі згідно з розкладом на вихідний день.

Загалом на маршрути електротранспорту вийшло 155 одиниць рухомого складу. Ознайомитися з розкладом руху можна на офіційному сайті підприємства за посиланням: https://det.dniprorada.gov.ua/transport/.

Водночас по місту курсує 91 автобусний маршрут із загальною кількістю 359 автобусів, серед яких 48 великих за місткістю.

Нагадаємо, що місто Дніпро продовжує оновлювати парк електротранспорту: нещодавно до міста прибув ще один сучасний низькопідлоговий трамвай.

Раніше повідомлялося, що у місті відремонтовано понад 115 тисяч квадратних метрів доріг, серед яких роботи тривають на проспекті Металургів.

Окрім цього, місто отримує підтримку від міст-побратимів у вигляді генераторів, автомобілів швидкої допомоги та автобусів.

Ілюстрації надані порталом «Наше місто».

author avatar
Ірина Демченко
Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне