Сьогодні, 24 жовтня, у рамках 15-го туру Другої ліги будуть проведені три поєдинки. У групі А футбольний клуб “Лісне” зіграє на власному полі проти команди “Буковина-2”, а вінницька “Нива” прийматиме “Полісся-2”. У групі Б київський “Локомотив” зустрінеться з “Тростянцем”.
Передбачено трансляції усіх цих матчів на офіційному YouTube-каналі Професіональної футбольної ліги (ПФЛ). Глядачі можуть долучитися до відеотрансляцій у наступний час:
1. 12:30 — “Лісне” — “Буковина-2” (поки трансляція недоступна).
2. 13:30 — “Локомотив” — “Тростянець”.
3. 14:30 — “Нива” — “Полісся-2”.
Посилання на перегляд відеотрансляцій надані для матчів “Нива” — “Полісся-2” та “Локомотив” — “Тростянець”.
Також варто зазначити, що офіційна сторінка клубу “Лісне” в Instagram доступна за адресою: instagram.com/fclisne2023.
Детальна інформація про турнір, а також результати матчів будуть доступні на сайті ПФЛ та на платформах соціальних мереж. Залишайтеся в курсі останніх футбольних новин, підписуючись на офіційні канали та переглядаючи якісні відеотрансляції матчів, що проходять із регулярним інтервалом в одну годину.
—
Щоб отримувати оперативні оновлення футбольних новин, радимо підписатися на наші канали в месенджерах і соціальних мережах — це допоможе залишатися в курсі свіжих подій та уникнути пропусків важливих матчів. Такий спосіб комунікації є зручним і максимально доступним для вболівальників.