Італія
27 вересня 2025 року, субота, 17:59
(Оновлено 27 вересня 2025 року, субота, 18:14)
Третя поспіль нічия “Кремонезе”
Фото Getty
У матчі п’ятого туру Серії А між “Комо” та “Кремонезе”, який пройшов на стадіоні “Джузеппе Сінігалья”, була зафіксована нічия з рахунком 1:1.
Рахунок і голи:
- “Комо” – “Кремонезе” 1:1
- Гол у гостей забив Баширотто на 69-й хвилині після подачі з кутового
- У господарів відзначився Пас на 32-й хвилині
Матч проти, можливо, очікуваної сенсації сезону — “Комо” — та реальної сенсації старту чемпіонату — новачка Серії А “Кремонезе” — викликав величезний інтерес. Після двох переконливих перемог, серед яких була гостра перемога над “Міланом” у гостях, команда “Кремонезе” зіграла дві нічиї поспіль, а тепер втримала очки і в поєдинку на виїзді проти “Комо”. Відзначимо, що цей суперник уже має в активі перемоги над “Лаціо” та “Фіорентиною” цього сезону.
Таким чином, під керівництвом тренера Давіде Ніколи, “Кремонезе” залишається непереможеним після п’яти турів, посідаючи більш високу позицію у турнірній таблиці, ніж команда на чолі із Сеском Фабрегасом, яка вже має поразку.
Раніше дві нічиї для “Кремонезе” забезпечив воротар Еміль Аудеро, демонструючи серію визначних сейвів. Однак під час розминки перед сьогоднішнім матчем він травмувався, але надійно замінив його досвідчений голкіпер Марко Сільвестрі, який впорався з п’ятьма гострими ударами: серед них – потужний удар головою Родрігеса та удар Паса, який був відбито в падінні. Гол же від Паса вийшов після прориву Родрігеса по флангу з точним прострілом (це третій гол Ніко у сезоні). Втім, крім цього голу, команда пропустила лише двічі: після руху менше контролювалися оборонні зони.
Гості знайшли свій шанс та забили гол у відповіді головою з кутового. Цей гол став вирішальним для збереження рівноваги в матчі.
На 82-й хвилині Родрігес отримав вилучення, залишивши команду “Комо” у меншості. По завершенню гри гості мали моменти, щоб вирвати перемогу: але небезпечних ударів у ворота “Комо” зафіксовано не було.
Підсумкові позиції команд після цієї зустрічі:
- “Кремонезе” знаходиться на четвертому місці з 9 очками
- “Комо” посідає сьоме місце, маючи 8 очок
Оцініть цей матеріал:
Дізнавайтеся футбольні новини першими через наші офіційні канали в месенджерах та соціальних мережах — це найзручніший спосіб бути у курсі останніх подій.