Олександр Шовковський, головний тренер футбольного клубу «Динамо» Київ, прокоментував діяльність команди на трансферному ринку. Зі слів фахівця, які наводить офіційна пресслужба «біло-синіх», робота в цьому напрямку триває постійно, однак існує певна складність, зумовлена особливостями переговорного процесу із гравцями.
За словами Шовковського, часто футболісти використовують «Динамо» як стартову платформу, прагнучи надалі підвищити свої фінансові умови або інші вигоди. Процес ведення переговорів зазвичай має такий етап:
1. Початкові перемовини між клубом та гравцем.
2. Залучення факторів сім’ї, родинних обставин або інших причин, які впливають на рішення.
3. Внаслідок цього гравці або переходять до інших клубів, або намагаються суттєво збільшити умови майбутнього контракту.
Головний тренер зазначив, що подібна ситуація повторювалася у всіх попередніх випадках, коли «Динамо» велися переговори щодо гравців.
Слід додати, що протягом літнього періоду «Динамо» ще не підписало жодного нового футболіста. Натомість клуб знайшов нові орендні варіанти для своїх вихованців — Навіна Малыша та Романа Саленка, що буде корисним у їхньому подальшому розвитку.
Раніше Олександр Шовковський також підбив підсумки переможного поєдинку «Динамо» з «Вересом» у першому турі чемпіонату України з футболу (УПЛ), наголосивши на ключових аспектах гри та перспективі команди у поточному сезоні.