Скандальний нападник висловився проти клубу Малиновського| Футбол

Владислав Мельник

1 Липня, 2025

Італійський нападник Маріо Балотеллі, відомий своєю скандальною поведінкою, висловив різку критику на адресу свого колишнього клубу — футболного клубу Дженоа. Контракт гравця з командою офіційно завершився 30 червня. Про це повідомив журналіст Ніколо Скіра.

Форвард заявив наступне:
– «Дженоа проявив до мене відверту неповагу.»
– «Клуб так і не знайшов сміливості чітко висловити свою позицію щодо моєї участі.»
– «Що ж до Патріка Вієйри, то, схоже, я йому просто заважаю», — розповів 34-річний ексфорвард національної збірної Італії.

Додамо, що:
1. У жовтні минулого року Балотеллі приєднався до Дженоа на правах вільного агента.
2. Невдовзі після його переходу керівником команди став Патрік Вієйра, з яким у футболіста зберігалися напружені стосунки, починаючи з їхньої спільної роботи у Ніцці.
3. У минулому сезоні Балотеллі взяв участь у шести матчах Серії А, провівши загалом на полі лише 56 хвилин.

Незважаючи на це, за весь період виступів у Дженоа нападник не відзначився результативними діями.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне