13 жовтня у групі D відбору до Чемпіонату світу 2026 року відбуваються два важливі поєдинки.
У поєдинку за участю збірної України команда після завершення першого тайму утримує нічию 1:1 з командою Азербайджану. На цей момент українські футболісти демонструють рівну гру зі своїм суперником, і зберігають потенціал для подальшої боротьби у матчі.
Паралельно на іншому полі проходить матч між збірними Ісландії та Франції. Після першої половини зустрічі господарі — ісландці — лідирують з рахунком 1:0, забивши гол після флангового штрафного удару. Такий розвиток подій став несподіванкою, адже Франція вважалася фаворитом туру.
Наразі, за підсумками ігрових подій першого тайму, збірна України опускається на третю позицію у своїй групі. Проте залишається розуміння, що основна боротьба лише починається, і шанси на подальше просування у відбірковому циклі залишаються відкритими.
* Основні факти першого тайму:
1. Україна – Азербайджан: 1:1.
2. Ісландія – Франція: 1:0.
3. Гол ісландців був забитий після флангового штрафного.
4. Україна наразі перебуває на третьому місці у групі D.
Таким чином, перша половина ігор принесла інтригу й напругу у відбірковий турнір, і всі вболівальники очікують продовження боротьби в другому таймі та наступних зустрічах.