Сьогодні в рамках 10-го туру Української Прем’єр-ліги відбудеться зустріч між командами “Олександрія” та “Епіцентр”. Уже відомі стартові склади обох колективів на цей поєдинок:
Стартовий склад “Олександрії”:
- Голкіпер: Долгий
- Захисники: Скорко, Кампос, Боль, Огарков
- Півзахисники: Фернандо Енріке, да Сілва, Шостак, Булеца, Цара
- Нападник: Кастільо
Запасні гравці “Олександрії”:
М. Шевченко, Мишньов, Кулаков, Шулянський, Ндіка, Жота, Ващенко, Хуссейн, Матеус, Смирний, Козак, Прокопенко.
Стартовий склад “Епіцентру”:
- Голкіпер: Білик
- Захисники: Танчик, Мороз, Ніл, Кірюханцев, Климець
- Півзахисники: Ліповуз, Запорожець, Кірюханцев, Миронюк, Сіфуентес
- Нападник: Сідун
Запасні гравці “Епіцентру”:
Вавшко, Бушняк, Кристін, Супряга, Янаков, Борячук, Савчук, Беженар, Григоращук, Демченко.
Наразі “Олександрія” розташована на 13-му рядку турнірної таблиці УПЛ, тоді як “Епіцентр” займає 14-ту позицію. Початок матчу заплановано на 15:30 за київським часом.
Для кращого розуміння структури та активностей навколо матчу, пропонуємо ознайомитися з додатковою інформацією:
- Оцінка матеріалу: Користувачі матимуть можливість залишити свою оцінку публікації, що сприятиме формуванню громадської думки щодо події.
- Соціальні мережі: Рекомендуємо стежити за актуальними новинами футболу через офіційні канали в месенджерах та соціальних мережах, що забезпечує зручний та оперативний доступ до найсвіжішої інформації.
Загальний огляд стартових складів демонструє ретельну підготовку обох команд, готових до напруженої боротьби у турнірній сітці. Очікується цікава гра, адже матч між сусідніми командами в турнірній таблиці завжди володіє особливою інтригою та напругою.