Відомий тренер Горан Іванішевич прокоментував завершення співпраці зі Стефаносом Циципасом. За словами хорвацького спеціаліста, які наводить видання btu.org.ua, їхній останній діалог відбувся в атмосфері взаємної поваги та розуміння.
Іванішевич зазначив:
– Вони спілкувалися напередодні, і між ними не залишилося жодних образ.
– Стефанос ухвалив рішення ще раз попрацювати зі своїм батьком.
– Тренер переконаний, що найкращою людиною для тренувань Циципаса є саме його батько.
– Найуспішніші результати грецького спортсмена досягалися під керівництвом батька, оскільки він найкраще розуміє сина і це спільна сімейна справа.
Горан висловив віру в те, що це — найоптимальніше рішення, і побажав Циципасу найкращого у його спортивній кар’єрі. Він підкреслив, що Стефанос — надзвичайно талановитий тенісист, аби залишатися на поточному рівні, де він знаходиться зараз. Також тренер згадав, що ще раз наголосив гравцю на важливості внутрішньої впевненості та психологічної готовності:
– «Нічого не зміниться, якщо він не розбереться в деяких речах у своїй свідомості», — додав Іванішевич.
Щодо звинувачень у нібито образах на адресу гравця, Горан Іванішевич пояснив:
– Заявлені образи були суттєво перебільшені.
– Він ніколи не ображав Стефаноса, а всі власні висловлювання йому говорив особисто, без спілкування за спиною.
– Мета таких відкритих слів — викликати певну реакцію, що відповідає духу сучасного покоління спортсменів.
– За словами тренера, тенденції й уявлення суспільства відображають саме такі процеси, і це очевидно.
– Він впевнений, що Циципас і сам відчуває ці реалії та розуміє їх.
Іванішевич наголосив, що для тривалих та виснажливих матчів проти потужних суперників необхідна передусім моральна, фізична та емоційна міцність, особливо — психологічна готовність. Саме через це, за його словами, Циципас не був морально підготовлений до виступу на Wimbledon.
Наостанок наставник висловив сподівання на те, що спортсмен зуміє знайти власний шлях і подолати труднощі, а також побажав йому успіхів і наголосив, що незважаючи на останні невдачі, тенісист не втратив своїх ігрових навичок.
Нагадуємо, що Стефанос Циципас знявся з поєдинку першого кола Вімблдонського турніру через отриману травму.