Судаков відреагував на сміливу заяву гравця Бешикташа.

Владислав Мельник

25 Липня, 2025

24 липня відбувся перший поєдинок другого раунду кваліфікації Ліги Європи сезону 2025/26, в якому зустрілися турецький клуб «Бешикташ» та український «Шахтар». Матч пройшов на стадіоні Тупрас у Стамбулі та завершився впевненою перемогою гірників з рахунком 4:2.

Основні моменти матчу можна переглянути у відео голів, розміщених на Telegram-каналі «Спортивний оглядач».

Після завершення зустрічі нападник «Бешикташа», англієць Теммі Абрахам, у своєму коментарі підкреслив, що вони запам’ятають святкування футболістів «Шахтаря» і натякнув, що у другому матчі ініціатива, ймовірно, перейде до турецької команди.

На ці слова відповів півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков, сказавши: «Don’t push the horses!» — що можна трактувати як емоційний заклик не поспішати та бути готовими до подальшої боротьби.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар