Польська тенісистка Іга Швьонтек, яку на турнірі посіяли під четвертим номером, перемогла росіянку Людмилу Самсонову, котра мала 19-й номер посіву, і пробилася до півфіналу Вімблдону. Для польської спортсменки це перший випадок, коли вона дійшла до такої стадії престижного британського мейджору.
Поєдинок тривав 1 годину 27 хвилин і завершився із рахунком 6:2, 7:5 на користь Швьонтек.
Основні моменти матчу:
– У другому сеті Іга вела з перевагою 3:0 та 4:2, але згодом дозволила суперниці зрівняти рахунок. Проте польська тенісистка змогла здобути вирішальні гейми та довести партію до перемоги.
– За весь матч Швьонтек подала навиліт тричі, допустила 3 подвійні помилки та здійснила 5 брейків.
– Людмила Самсонова жодного разу не подала ейс, припустилася 5 помилок на власній подачі і зробила 2 брейки.
Інформація про турнір:
– Вімблдон — один із чотирьох турнірів Grand Slam.
– Місце проведення: Вімблдон, Велика Британія, покриття — трава.
– Загальний призовий фонд становить £21,902,000.
– Цей матч був чвертьфіналом і відбувся 9 липня.
Результат зустрічі:
– Іга Швьонтек (США) — Людмила Самсонова (Росія) — 6:2, 7:5.
Цей поєдинок став п’ятою очною зустріччю між спортсменками, при цьому полька жодного разу не знала поразки у протистояннях із суперницею.
У півфіналі Іга Швьонтек зустрінеться з переможницею матчу між Миррою Андрєєвою (7) та швейцаркою Беліндою Бенчич (35).
Слід зазначити, що напередодні на Вімблдоні було визначено перших півфіналісток серед жінок.