Перша ракетка світу, італієць Яннік Сіннер, впевнено пробився до півфіналу Вімблдону, здолавши американського тенісиста Бена Шелтона (номер 10 у рейтингу). Матч тривав 2 години 21 хвилину і завершився з рахунком 7:6(2), 6:4, 6:4 на користь італійця.
Незважаючи на травму правого ліктя, яку Сіннер отримав у драматичному поєдинку четвертого кола проти болгарина Григора Димитрова, він зумів продемонструвати високий рівень гри та досягнути перемоги.
Основні статистичні показники матчу:
– Подав навиліт — 7 разів
– Подвійні помилки — 1 раз
– Виграні гейми на прийомі суперника (брейки) — 2 рази
Натомість його опонент, Бен Шелтон, виконав 14 ейсів, допустив 6 помилок на подачі та не реалізував жодного брейку з двох можливих.
Розвиток турніру та подробиці:
– Турнір: Wimbledon – Grand Slam
– Місце проведення: Вімблдон, Велика Британія, ґрунтове покриття типу трава
– Призовий фонд: £21,902,000
– Этап: Чвертьфінал, 9 липня
– Результат: Яннік Сіннер (Італія) – Бен Шелтон (США) 7:6(2), 6:4, 6:4
Цей матч став сьомим особистим протистоянням між Сіннером і Шелтоном, в якому італієць святкував перемогу вже шостий раз.
У півфіналі Сіннер зустрінеться із переможцем зустрічі між Новаком Джоковичем (Сербія, 6-й номер рейтингу) і Флавіо Коболлі (Італія, 24-й номер рейтингу).
Важливо зазначити, що 23-річний Яннік Сіннер став наймолодшим гравцем після Рафаеля Надаля у 2009 році, який досягнув чотирьох поспіль півфіналів турнірів серії мейджор.
До того ж варто нагадати, що напередодні на Вімблдоні вже визначилася перша чоловіча півфінальна пара.