,

Кучер заявив про несправедливість у суддівстві через подвійні стандарти

Владислав Мельник

14 Жовтня, 2025

Перша Ліга, 14 жовтня 2025 року, вівторок, 06:07. Оновлено: 14 жовтня 2025 року, вівторок, 07:12.

Команда «Чорноморець» знову втрачає важливі очки у турнірній таблиці. Після нічиєї 1:1 із «Прикарпаттям-Благо» в 11-му турі Першої ліги головний тренер «моряків» Олександр Кучер висловив свою незадоволеність роботою арбітрів у останніх іграх своєї команди.

За словами наставника, перебіг матчу спочатку розвивався успішно:

1. Команда швидко відкрила рахунок, що дозволило грати за комфортним сценарієм.
2. Можливості для забитих голів у інших епізодах також були присутні.
3. Втім, у першому таймі сталася суперечлива епізода з вилученням гравця команди суперника — на думку Кучера, червона картка була необґрунтованою.
4. В другому таймі суддя міг призначити ще одне вилучення за фол із ударом ліктем у обличчя Хачеріді, через що той отримав велику гематому, але реакції з боку суддів не було.

Тренер також зазначив:

– Команда отримує надмірну кількість жовтих карток, натомість однакові порушення з боку суперника залишаються без уваги.
– Така тенденція спостерігається протягом останніх трьох ігор і призводить до того, що скоро в команді може не залишитись футболістів, які зможуть вийти на поле.

Далі Кучер розповів про свою оцінку підсумку гри:

– У ситуації, коли команда грала у меншості протягом більшої частини другого тайму, можна було на щось розраховувати, але завдання команди залишилися нездійсненними.
– Вилучення сталися вже вдруге поспіль, і це відбулося через емоції, що є неприйнятним.
– Команда не може собі дозволити втрачати гравців через подібну поведінку без суттєвих причин.
– Необхідно жорстко розбиратися з цими питаннями, оскільки виконувати поставлені завдання, граючи послідовно у меншості, доволі складно.

Окрім того, наставник розповів про склад команди:

– Відсутність багатьох гравців була відчутною в останніх іграх.
– Тим не менше, команда залишається згуртованим колективом, який має виконувати свої функції на полі.
– Ті, хто не виходить у стартовому складі, мають відповідати певним вимогам під час тренувань і на матчах.
– І хоча рахунок не сприяє, приймати його доводиться.

Наступний офіційний матч «чорно-сині» зіграють 19 жовтня, приймаючи на своєму полі команду «Чернігів».

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне