,

Визначено учасниць фіналу турніру в Нінбо

Владислав Мельник

18 Жовтня, 2025

У півфіналі престижного тенісного турніру серії WTA500, що проходив у місті Нінбо (Китай), казахська спортсменка Єлена Рибакіна, посідаюча дев’яте місце в рейтингу WTA, здобула впевнену перемогу над італійською тенісисткою Жасмін Паоліні, яка займає восьму сходинку світового рейтингу. Матч завершився з рахунком 2-0 на користь Рибакіної, а сетові показники склали 6-3 та 6-2 відповідно.

Ключові статистичні дані зустрічі:

– Загальна кількість ейсів: 10
– Успішно реалізовані брейки: 3 із 10
– Відбиті брейки суперниці: 7 із 7
– Подвійні помилки: 4

Таким чином, загальний баланс очних зустрічей між спортсменками тепер становить 4-3 на користь Жасмін Паоліні, але в цьому поєдинку ініціатива була на боці Рибакіної. У вирішальному матчі за титул переможниця зустрінеться з російською тенісисткою Єкатіриною Алєксандровою, що наразі займає десяту позицію у рейтингу WTA. Алєксандрова у своєму півфінальному поєдинку здолала ще одну російську спортсменку, Діану Шнайдер, котра посідає дев’ятнадцяту сходинку у світовому рейтингу. Рахунок півфінального матчу склав 2-0 на користь Алєксандрової, сетові результати – 6-3, 6-4.

Підсумовуючи, варто відзначити:

– Єлена Рибакіна демонструє стабільну та результативну гру, здобувши вольову перемогу в півфіналі.
– Єкатерина Алєксандрова також показала сильний теніс, впевнено пройшовши свій півфінал.
– Фінальний матч обіцяє бути напруженим та цікавим боротьбою двох тенісисток з топ-десятки світового рейтингу.

Фото до матеріалу надано Getty Images (https://www.gettyimages.com/Ukraine).

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне