Екс-гравець київського “Динамо” та національної збірної України з футболу Олександр Алієв висловився щодо постійної критики, яка останнім часом лунає на його адресу. У своїй заяві, зробленій 25 лютого, він розповів про те, як приєднався до територіальної оборони на Оболоні, підкресливши, що не залишив позиції, як це зробили деякі інші.
Олександр зазначив, що:
– Він не втік, на відміну від тих, кого він образливо називає “шакалами”, які покинули свої місця та тепер лише розповідають чужі історії.
– Незважаючи на те, що народився в Росії, уже 25 років живе в Україні та з гордістю вважає себе українцем.
– Взяв до рук автомат і часто відвідує бійців на передовій, де він побачив реальні умови їхнього життя: п’ять днів у землянці, спрощені санітарні умови, пташки, що літають над головою.
Окрім цього, Алієв звернувся до тих, хто закликає “допоможіть”:
1. Не варто лише розповідати про ситуацію здалеку, краще приїхати й побачити все на власні очі.
2. Він відкинув звинувачення у самопіарі, запевняючи, що хлопці на фронті знають правду.
3. Тих, хто дійсно переймається подіями, закликав пройти медичний огляд і вирушити на ротацію замість того, щоб залишатися у теплі, пити і ховатися в укриттях під час обстрілів.
Матеріал супроводжується фотографією, взятою з відкритих джерел, що ілюструє сам Олександр Алієв у бойовій обстановці.
Також варто звернути увагу на додаткову інформацію, пов’язану з футбольним минулим спортсмена: раніше він згадував один із вражаючих моментів своєї кар’єри, а саме матчі Ліги чемпіонів зі спартаківцями у 2008 році, які залишили помітний слід у його житті і спортивній історії країни.