Тренер німецького футбольного клубу “Баєр” наразі перебуває на межі звільнення. Керівництво команди розглядає майбутнє головного тренера Еріка тен Хага. За інформацією надійного джерела, у п’ятницю, 29 серпня 2025 року, ситуація з нідерландським спеціалістом набула критичного характеру. Після результативної нічиєї 3:3 у матчі проти “Вердера” у суботу підтримка тен Хагу з боку керівництва не була висловлена.
Основні факти ситуації:
– Існують серйозні розмови про можливе звільнення Еріка тен Хага перед початком третього туру Бундесліги.
– Остаточне рішення щодо долі тренера буде прийнято безпосередньо в день закриття трансферного вікна — у понеділок о 20:00.
– За даними відомого видання Kicker, керівництво клубу заявило, що після завершення трансферного періоду буде визначено подальший курс дій.
Цитата з джерела:
“Клуб повідомляє, що просто завершить трансферний період. Нічого більшого. Це означає, що коли трансферне вікно закриється в понеділок о 20:00, керівництво прийме остаточне рішення щодо майбутнього тен Хага. Якщо воно ще не буде визначеним — тоді знайдуться подальші кроки,” — йдеться у матеріалі Kicker.
У новинах з футбольного світу можна відзначити такі моменти:
– 55-річний Ерік тен Хаг очолив “Баєр” у липні 2025 року, змінюючи на цій посаді Хабі Алонсо, який перейшов до “Реала”.
– Під керівництвом нового тренера команда зіграла два матчі у Бундеслізі, у яких здобула лише один бал, наразі посідаючи 12-те місце в турнірній таблиці.
– Крім того, “Баєр” успішно пройшов у 1/16 фіналу Кубка Німеччини.
Більше актуальних новин зі світу футболу можна дізнаватися в режимі реального часу на офіційному каналі UA-Football у Telegram.
Фотографія: Bayer 04 Leverkusen
(джерело світлини — офіційний ресурс клубу)
Таким чином, розвиток подій навколо головного тренера “Баєра” відстежується з підвищеною увагою і очікується, що вже найближчим часом буде оголошене остаточне рішення від керівництва клубу щодо подальшої долі Еріка тен Хага.