,

Два м’ячі та вилучення за п’ять хвилин: Чорноморець-2

Владислав Мельник

30 Вересня, 2025

29 вересня в рамках 10-го туру Другої ліги сезону 2025/26 футбольний клуб “Тростянець” здобув виїзну перемогу над “Чорноморцем-2” з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті на завершальному етапі зустрічі, причому один з них реалізували з пенальті. Варто відзначити, що у складі господарів поля був вилучений футболіст Вадим Гордійчук на 90-й хвилині.

Підсумок матчу виглядає таким чином:

– Формат змагання: Друга ліга, десятий тур
– Результат матчу: “Чорноморець-2” – “Тростянець” 0:2
– Автори взяття воріт: Чеглов (85 хвилина), Хуссін (88 хвилина, пенальті)
– Вилучення: Гордійчук (90 хвилина)

На відеоогляді матчу видно, як команда “Тростянець” упродовж п’яти хвилин змогла забити два м’ячі та змусити воротаря суперників пережити значний тиск. Ця перемога дозволила сумській команді піднятися на перше місце у групі Б Другої ліги.

Детальний відеоогляд поєдинку доступний за посиланням:

Чорноморець-2 – Тростянець. Огляд матчу / Друга ліга ПФЛ

Таким чином, “Тростянець” зміцнив свої позиції в турнірній таблиці і продовжує боротьбу за лідерство в групі, демонструючи високий рівень гри в гостях.

Фотозвіт матчу ілюструє ключові моменти зустрічі, в тому числі епізоди з голами та вилученням, що стали вирішальними для результату на користь гостей.

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне