У Чернівцях трапилася ДТП через те, що не поступилися дорогою службовому авто.

Олена Ткач

13 Липня, 2025

Аварійна подія сталася вчора, 12 липня, на перехресті вулиць Жасмінної та Винниченка в обласному центрі. Наразі триває досудове розслідування у зв’язку з інцидентом.

Правоохоронці з’ясували такі обставини:

  • 31-річний мешканець Чернівців, керуючи автомобілем марки «Audi», не надав перевагу в русі службовому автомобілю «Iveco» аварійної служби Управління ДСНС.
  • Через це водій «Audi» допустив зіткнення із службовим транспортним засобом.

За інформацією Медіа агентства АСС, яке посилається на Відділ комунікації поліції Чернівецької області, внаслідок зіткнення

  • водій автомобіля «Audi» отримав тілесні ушкодження,
  • потерпілого госпіталізували до медичного закладу.

Кримінальне провадження відкрито за ознаками порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, а саме:

  1. Частина 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Транспортні засоби, причетні до ДТП, вилучені слідчими. Розслідування події триває.

Автор

  • Олена Ткач

    Фахівчиня з цифрового маркетингу. Пише просто про складне: штучний інтелект, мобільні додатки, технології в Україні.
    Гасло: «Технології — це просто. Особливо, коли пояснюю я».

різне

Залишити коментар