У Дніпрі, у парку імені Тараса Шевченка, з’явилася нова яскрава та надзвичайно атмосферна квіткова локація. Мальовничі різнокольорові лілії наповнили це місце красою та ароматом, перетворивши одну з головних зелених зон міста на справжню квіткову оазу. Про це повідомляє видання «Наше місто».
Ця клумба стала першою масштабною ініціативою з висадження великої кількості лілій і лілейників, які посіяні у гармонійному поєднанні з іншими багаторічними рослинами. Загалом у межах парку висадили понад тисячу цих квітів.
Варто зазначити, що:
– Клумби були облаштовані у минулому році замість звичайного газону.
– Зараз це мистецька композиція, котра постійно змінюється протягом усього сезону.
– Окрім лілій, тут можна побачити інші квітучі рослини: аліуми вже відцвіли, а їх місце поступово займають троянди, що цвітимуть усе літо.
– Вероніка почала розкривати свої квіти, а незабаром розквітнуть і лілейники.
Нова квіткова зона вже приваблює велику кількість мешканців та гостей міста: сюди приходять для фотографування на тлі шикарних букетів природи та просто насолоджуються її красою посеред міста.
Серед інших відомостей, які варто пам’ятати:
– Парк Тараса Шевченка став місцем поєднання естетичного задоволення та затишку.
– Постійне оновлення квіткових композицій створює неповторний візуальний ефект, що змінюється сезон за сезоном.
Раніше редакція писала про те, як влітку виглядає парк Глоби у Дніпрі — чудове місце для прогулянок серед квітів і каченят, а також ділилася порадами, які квіти посадити в червні, щоб вони не боялися спеки та зацвіли вже влітку.
Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Райони Дніпра
Позначки: Головне
Запрошуємо приєднатися до нас у Telegram для оперативного отримання новин та цікавих матеріалів.