,

У Динамо готуються до перестановок у тренерському колективі | Футбол

Владислав Мельник

13 Серпня, 2025

Після поразки в кваліфікації Ліги чемпіонів від кіпрського клубу Пафос, київське «Динамо» запланувало внести зміни до тренерського штабу. Про це повідомляє джерело ТаТоТаке.

Керівництво «біло-синіх» не має наміру звільняти головного тренера Олександра Шовковського, натомість прагне посилити тренерський склад. Розглядаються такі варіанти:

– Запрошення досвідченого помічника тренера;
– Розширення аналітичного відділу команди.

Відзначимо, що після невдалого виступу у кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» зіграє в раунді плей-офф Ліги Європи. Там кияни зустрінуться з переможцем пари «Хамрун Спартанс» (Мальта) – «Маккабі Тель-Авів» (Ізраїль).

Напередодні екс-гравець київського клубу Олег Саленко висловив думку, що команді варто розглянути можливість заміни головного тренера.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне