У Кривому Розі внаслідок пожежі загинув пенсіонер

Христина Левченко

19 Липня, 2025

У Тернівському районі міста Кривий Ріг уранці сталася трагічна пожежа, внаслідок якої загинув 63-річний чоловік. Вогонь раптово і швидко охопив житловий будинок, тому постраждалий не зміг врятуватися.

Основні обставини події:

– Пожежа виникла у приватному будинку в Тернівському районі.
– Вік загиблого — 63 роки.
– Вогонь поширився стрімко, що унеможливило порятунок.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оперативно відреагувала на виклик та приступила до ліквідації вогню. Станом на тепер тривають заходи з встановлення причин виникнення пожежі та збору додаткової інформації.

Інформація про пожежу була оперативно оприлюднена у місцевих ЗМІ, зокрема на сайті телеканалу «РУДАНА», де також розміщено фотографію, що ілюструє масштаби пожежі. Новина офіційно зареєстрована з усіма необхідними метаданими та описом.

Варто зазначити, що вогонь забрав життя пенсіонера, а служби екстреного реагування продовжують працювати над мінімізацією наслідків цієї надзвичайної події. Українська громадськість очікує від компетентних органів детальнішої інформації про хід розслідування.

Автор

  • Христина Левченко

    Міська репортерша. У центрі її уваги — життя столиці, інфраструктура, влада і люди.
    Гасло: «Київ змінюється щодня. Я — фіксую кожну мить».

різне

Залишити коментар