У Львові нетверезий кермувальник BMW зіткнувся з припаркованою машиною і втік.

Олена Ткач

21 Липня, 2025

17:08, Вчора
✔ Надійне джерело

У Львові у нічний час стався інцидент за участі нетверезого водія автомобіля BMW X5. 41-річний чоловік зіткнувся з припаркованим автомобілем Daihatsu, після чого припаркував свій транспортний засіб неподалік на тротуарі. Правоохоронці оперативно виявили винуватця події та склали на нього п’ять адміністративних матеріалів.

Згідно з інформацією пресслужби патрульної поліції Львівської області, оприлюдненою 21 липня, інспектори провели такі дії:

– встановили адресу проживання чоловіка, причетного до автопригоди;
– знайшли його автомобіль припаркованим на пішохідній зоні;
– під час розмови водій визнав свою провину;
– у чоловіка були явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Ця ситуація стала прикладом відповідального реагування патрульних, які не лише встановили факт правопорушення, але й притягнули винного до відповідальності.

Читайте також: Садовий розповів, що його сімʼї не вистачає 60 тисяч гривень на місяць.

Якщо ви виявили помилку в матеріалі, будь ласка, виділіть відповідний текст та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити редакцію.

Автор

  • Олена Ткач

    Фахівчиня з цифрового маркетингу. Пише просто про складне: штучний інтелект, мобільні додатки, технології в Україні.
    Гасло: «Технології — це просто. Особливо, коли пояснюю я».

різне

Залишити коментар