Українка в Сан-Дієго здобула четвертий титул сезону, здолавши суперника за кермом.

Владислав Мельник

13 Липня, 2025

21-річна українська тенісистка Аніта Сагдієва здобула звання чемпіонки в парному розряді на турнірі ITF W15, що відбувся на хардовому покритті в Сан-Дієго, США.

У вирішальному матчі змагань українка разом зі своєю партнеркою Кайлі Коллінз (США) впевнено здолали американську пару у складі Мідорі Кастільо Меза та Бранделіни Фулджензі, перемігши у двох сетах. Другий сет завершився з результатом 6:0 на користь дуету Сагдієвої і Коллінз.

Рахунок фіналу:
– Мідорі Кастільо Меза (США) / Бранделін Фулджензі (США)
– Кайлі Коллінз (США) / Аніта Сагдієва (Україна) [2]
– 4:6, 0:6

Це досягнення стало для Сагдієвої четвертим титулом у парних змаганнях в 2025 році та дев’ятим у професійній кар’єрі.

Варто відзначити, що це другі спільні змагання українсько-американського тандему Кайлі Коллінз і Аніти Сагдієвої. Попередньою перемогою стало здобуття титулу на аналогічному турнірі в Лос-Анджелесі 5 липня. Таким чином, виграшна серія пари складає вже сім матчів поспіль.

У одиночних змаганнях на цьому ж турнірі в Сан-Дієго Сагдієва дійшла до третього кола, де поступилася Тіанмеї Ванг. Ванг продовжить боротьбу за титул із першою сіяною Кайлою Дей.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар