Патрік ван Леувен детально розповів про поточну каденцію легіонерів у клубі, а також про роботу з вихованцями академії “Кривбас”. За його словами, новачок Парако вже демонструє високий рівень гри. Разом із Араухо вони фізично готові до вимог української Прем’єр-Ліги та мають правильне, відповідальне ставлення до тренувального процесу. Щоденне прагнення та позитивний настрій, з якими вони приходять на тренування, закладають міцний фундамент для майбутніх досягнень. Поєднання футболістських навичок із сильною мотивацією до роботи обіцяє забезпечити стабільний прогрес і вивести їхні навички на дуже високий рівень.
Особливу увагу тренер приділяє стратегії роботи з молодими гравцями академії “Кривбасу”, що була погоджена ще до його приєднання до команди. Клуб активно підтримує розвиток власних вихованців та вже розпочав інтеграцію футболістів із команди U-19 у склад основної команди. Він зазначає, що наявність сильних українських спортсменів є вагомим ресурсом, на який клуб розраховує і надалі.
Додатково Патрік ван Леувен підкреслив:
– Бажання мати у складі більше конкурентоспроможних українських гравців, що, можливо, відбудеться в найближчому майбутньому.
– Для нього найбільш важливими є енергія та велике бажання працювати, які показують футболісти.
– Після помилок, наприклад, у матчі з “Колосом”, команда ретельно аналізує свої помилки та наполегливо працює над їх виправленням.
– Помилки розглядаються як незамінна частина процесу розвитку та підготовки колективу до завдань майбутнього.
Щодо стилю гри, фахівець розповів про відступ від стереотипів на користь більш сучасної філософії:
1. Пріоритетний швидкий перехід від власної захисної третини поля до атакувальної.
2. Орієнтація на максимально оперативне виходження в зону, де можна створити небезпеку біля воріт опонента.
Цей підхід дозволяє команді контролювати м’яч уже на половині поля суперника і задавати агресивний темп гри.
Наступний поєдинок “Кривбасу” відбудеться у неділю, у столиці, де команда зустрінеться з чинним чемпіоном країни. Ця зустріч стане важливим випробуванням на шляху до реалізації нових ідей та стратегії, що її впроваджує новий тренерський штаб.