Вінгер київського «Динамо» Владислав Кабаєв поділився думками про трансфер Владислава Ваната з київського клубу до іспанської «Жирони».
За словами Кабаєва, завершення переходу Ваната відбувалося у останні дні, і про це стало відомо команді через спільне повідомлення футболіста у групі. Владислав запросив товаришів по команді зібратися в лобі готелю, де поділився новиною про свій перехід, подякував колегам за підтримку. У відповідь команда також висловила вдячність та побажала успіхів у новому клубі.
Він відмітив, що зміна в лінії атаки «Динамо» стала суттєвим кроком, адже Ванат – це найкращий бомбардир клубу протягом двох останніх сезонів. Його внесок був значним і відчутним для команди. На думку Кабаєва, це значна втрата для клубу. Водночас він висловив вдячність президентові клубу за підтримку та за те, що Ванат мав змогу продовжити кар’єру в європейському клубі, а також зазначив, що у складі «Динамо» залишаються гравці, які готові прийняти на себе відповідальність за результативність. Особливо він сподівається на те, що Едуардо Гереро зможе стати новим лідером у боротьбі за голи.
Також у розмові він нагадав читачам, що більше новин зі світу футболу доступні в режимі Live на каналі Telegram UA-Football.
Додатково у матеріалі міститься посилання на пов’язану тему: «Бленуце замість Ваната: насмішка над чемпіонатом України», що дозволяє ознайомитися із сусідніми подіями, пов’язаними зі змінами у складі та станом українського футболу.
Фотографія, що ілюструє матеріал, надана офіційним сайтом ФК «Динамо Київ».