«Янголи війни». Це бойові медики полку Nemesis, які рятують життя на «нульовій» лінії фронту.
За освітою «Рос» — філолог, який до початку повномасштабної війни тривалий час працював на Форумі видавців у Львові. «Турист» має науковий ступінь кандидата біологічних наук і до вторгнення був співробітником Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка. Обидва добровільно приєдналися до Збройних Сил України у перші дні широкомасштабного вторгнення.
Їх часто називають «Янголами війни» за їхню креативність, відвагу і самовіддану службу. Основні характеристики цих медиків:
– Вони працюють безпосередньо на передових позиціях, де ризикують життям, рятуючи поранених побратимів.
– Поєднують професіоналізм із інноваційним підходом до надання першої медичної допомоги у складних бойових умовах.
– Вони не лише лікарі, а й активні бійці, які розуміють тактичні особливості ведення бою.
– Їхня діяльність охоплює евакуацію поранених, надання невідкладної допомоги, стабілізацію стану і підготовку до транспортування в тил.
– Вони невідступно працюють під обстрілами, забезпечуючи медичну підтримку там, де вона найбільше потрібна.
Такий баланс гуманності і бойового духу робить їх незамінними у лавах полку Nemesis, який стоїть на захисті нашої країни. Їхня робота має величезне значення не лише для порятунку життів, а й для підтримання бойового духу військовослужбовців.
Ці «ангели війни» — це приклад найвищої відповідальності та професіоналізму в екстремальних умовах сучасної війни. Вони є символом незламності та непохитної відданості Україні на передовій.