,

Від початку року підтримку отримали 400 осіб — Суспільне Дніпро

Ірина Демченко

20 Липня, 2025

З початку 2025 року у Дніпрі розпочав діяльність денний центр, орієнтований на підтримку ветеранів та їхніх сімей. Тут кожен може безкоштовно отримати індивідуальні консультації, а також юридичну й психологічну допомогу.

Начальниця управління служби у справах дітей міської ради Ганна Довготько у ефірі Українського радіо Дніпра повідомила, що за період функціонування центру його послугами скористалися близько 400 осіб. Вона акцентувала увагу на тому, що:

– ветеранам та членам їхніх родин надають допомогу психологічного, соціального та юридичного характеру;
– підтримку отримують ті, хто втратив близьку людину або був вимушений покинути рідне місто;
– серед найбільш популярних є тренінги, котрі сприяють відновленню особистих ресурсів і допомагають рухатися вперед;
– центр прагне запропонувати комплексний спектр послуг, що охоплюють потреби кожної людини.

Керівниця закладу Ольга Кохан розповіла про мету створення такого простору: він слугує платформою, де ветерани, демобілізовані воїни та їхні родини можуть знайти підтримку, завести нові знайомства й наповнити своє життя новими сенсами. Основні напрями роботи центру такі:

– забезпечення безбар’єрного й доступного середовища;
– надання комплексної соціально-психологічної та юридичної підтримки;
– проведення тематичних заходів, груп підтримки, навчальних програм як для дітей, так і для дорослих;
– індивідуальний підбір послуг відповідно до потреб кожного відвідувача;
– гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб із дітьми віком від 3 до 18 років.

Аліна Шелестенко, одна з відвідувачок центру, яка вимушено евакуювалася із Донеччини та оселилася у Дніпрі, поділилася своїм досвідом: «Особисто я отримала психологічну підтримку від фахівчині Катерини, яка допомогла мені відновитися. Центр пропонує широкий спектр послуг: інформаційну, юридичну, медичну допомогу. Мій син — ветеран із групою інвалідності, для нього також пропонували протезування. Саме через участь у індивідуальних та групових заходах ми зближуємося, ділимось життєвими історіями та підтримуємо один одного».

Звернутися до центру ветеранів та їхніх родин у Дніпрі можна за адресою: проспект Петра Калнишевського, 55, або за телефоном 068-745-21-70.

Читайте більше новин у Telegram-каналі: Суспільне Дніпро.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар