ВІДЕО. 14-річний брат Карлоса Алькараса Хайме показує свої здібності

Владислав Мельник

22 Липня, 2025

Другий номер світового рейтингу ATP, Карлос Алькарас, намагається зменшити рівень очікувань, які пов’язані з його молодшим братом Хайме, незважаючи на високі надії, які вже почали покладати на нього як вболівальники тенісу, так і фахівці. Проте, ці застереження можуть залишитися без уваги, якщо темпи розвитку молодого спортсмена збережуться на такому ж високому рівні.

Наразі Хайме виповнилося 14 років. Ще з раннього дитинства він виявляв активний інтерес до тенісу і прагнув йти по стопах свого надзвичайно успішного брата.

– Хайме вже бере участь у юнацьких турнірах і здобув ряд вражаючих перемог.
– Родина Алькарасів, однак, з обережністю ставиться до формування надмірних сподівань про те, що Хайме в майбутньому зможе конкурувати з Карлосом на рівні ATP-туру.

Нещодавно в інтернет-просторі з’явилося відео, де Хайме тренується в клубі La Manga в Іспанії — місці, добре знайомому Карлосу, який саме тут готувався до свого успішного ґрунтового сезону, що завершився пам’ятною перемогою над Янніком Сіннером у фіналі Ролан Гаррос 2025 року.

Карлос закликає пресу та громадськість дати молодшому брату можливість розвиватися поза зайвою увагою публіки. Однак зовнішня схожість між братами, особливо на відеоматеріалі з La Manga, є надзвичайно помітною.

Варто відзначити, що Хайме багато перейняв у плані технічної майстерності, спостерігаючи за Карлосом. П’ятикратний переможець турнірів Великого шолома неодноразово підтверджував, що він вражений швидкістю прогресу свого брата.

– «Чесно кажучи, він грає дійсно добре, я не буду цього приховувати. Його рівень вже надзвичайно пристойний», — зазначив Карлос Алькарас минулого року, відповідаючи на питання про Хайме.

– «Навколо занадто багато уваги: численні відео, акаунти в соцмережах, які постійно порівнюють його зі мною. Мені це не до вподоби. Я просто хочу, щоб усі — особливо у соціальних мережах — дали йому простір. Він грає добре, але ще не ідеально. Мене трохи турбує, що під час турнірів до нього переважно приходитимуть глядачі через те, що він мій брат. Це може призвести до додаткового тиску», — додав він.

– «Подивимося, як він впорається з цим навантаженням. Я, безумовно, завжди буду поряд, підтримуватиму його. Хайме дуже любить теніс і щоразу, коли має можливість, просить батька вийти на корт і трохи пограти. Це чудово, що він захоплений грою. А далі побачимо, чи буде подальший розвиток, і, можливо, одного разу ми зіграємо один проти одного».

Нижче пропонуємо переглянути відео: Хайме Алькарас під час тренування в клубі La Manga в Іспанії.

https://www.instagram.com/reel/DMUyqsgseaE/embed" width="540" height="720" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар