,

Віктор Коваленко вперше за шість місяців зіграв у новій команді.

Written By: author avatar Владислав Мельник
author avatar Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті. Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

1 Листопада, 2025

У матчі дев’ятого туру чемпіонату Кіпру футбольний клуб «Аріс» здобув перемогу на власному полі, перегравши команду «Хлораку» з рахунком 3:1.

Зокрема, на 74-й хвилині поєдинку на поле вийшов український півзахисник Віктор Коваленко. Гравець замінив 26-річного серба Велька Ніколича. Цей матч став дебютним для Коваленка у складі нової команди. Раніше він один раз перебував у заявці, проте лише на лаві запасних. До «Аріса» він приєднався 30 вересня як вільний агент.

Варто зазначити кілька деталей із біографії спортсмена:

  • Востаннє Віктор виходив на поле 27 квітня у складі італійського клубу «Емполі» в рамковому поєдинку проти «Фіорентини» в чемпіонаті Італії.
  • Футболіст має досвід виступів на європейській арені, і тепер його кар’єра продовжується в одному з провідних клубів Кіпру.

Після здобутої перемоги команда «Аріс» закріпилася на першій сходинці турнірної таблиці кіпрської ліги. Відрив від другої у таблиці команди «Омонія», яка є майбутнім суперником київського «Динамо» в Лізі конференцій, складає один заліковий пункт. Проте у «Аріса» є один матч більше, проведений у порівнянні з другом.

Таким чином, першість у кіпрському футбольному чемпіонаті наразі очолює «Аріс», значно піднявши бойовий дух як команди, так і своїх прихильників.

Джерело ілюстрації: arisfc.com

Зображення підписано: «Зіграв вперше за пів року. Віктор Коваленко дебютував за нову команду – Наші за кордоном».

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті. Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне