Керівник команди Мерседес Формули 1, Тото Вольф, висловив припущення, що Валттері Боттас може повернутися до повноцінної участі в чемпіонаті у сезоні 2026 року.
Після закінчення сезону 2024 року фінського гонщика було звільнено з команди Заубер, оскільки він не набрав жодного очка. Однак згодом Боттас повернувся до Мерседес у ролі резервного пілота, підтримуючи колектив готовністю до оперативного залучення.
Валттері Боттас виступав за команду Мерседес з 2017 по 2021 роки, за цей час домігшись таких результатів:
– здобув 10 перемог у Гран-прі;
– зробив вагомий внесок у здобуття п’яти поспіль титулів чемпіонів світу серед конструкторів.
У період із 2022 року Боттас перейшов до Альфа Ромео (яка згодом стала Заубер), однак цей крок не приніс очікуваних результатів: за три сезони в цій команді гонщик не піднявся на подіум.
Наразі інтерес до Боттаса зростає, і його ім’я пов’язують з двома командами — Альпін і Каділлак, які формують свої пілотні склади на сезон 2026 року. Вольф неодноразово підкреслював, що Мерседес не стане на заваді, якщо інша команда запросить фінського пілота на повноцінний сезон.
Тото Вольф зазначив:
– Валттері давно є невід’ємною частиною родини Мерседес;
– він здатний миттєво замінити будь-якого пілота команди у разі потреби, залишаючись повністю ознайомленим з поточною ситуацією;
– це є великою перевагою мати резервного гонщика такого високого класу.
Окрім того, керівник команди додав: «Валттері заслуговує на регулярне місце в гонках, і я сподіваюся, що для нього відкриються відповідні можливості. Рекомендуємо стежити за розвитком подій у найближчий період».