Іспанія
28 вересня 2025 року, неділя, 13:30
Оновлено: 28 вересня 2025 року, неділя, 13:39
Сьогодні «Барселона» проведе матч із «Реалом Сосьєдад» у рамках сьомого туру іспанської Ла Ліги. Початок поєдинку запланований на 19:30 за місцевим часом.
Каталонський футбольний клуб офіційно оголосив склад гравців, які увійшли до заявки на сьогоднішній матч. Варто відзначити, що:
- Ламін Ямаль повертається в кадровий розклад команди під керівництвом Хансі Фліка.
- У цьому поєдинку через травму не зможе взяти участь Алехандро Бальде.
Також у заявку включено наступних футболістів:
- Дієго Кочен – якого «Барселона» чекала, оскільки він прибув із лав молодіжної збірної США.
- Марк Касадо – який раніше відчував дискомфорт на тренуванні, але тепер готовий до участі.
Додатково повідомляється ілюстративний матеріал до події (фото Getty Images/Global Images Ukraine), що відображає важливий момент підготовки до матчу.
Зазначене інформування супроводжується офіційним твітом від клубу FC Barcelona, який містить хештег #BarçaRealSociedad і візуальний матеріал, що підкреслює значущість події.
Матч зіграють на фоні очікувань уболівальників, адже повернення Ламіна Ямаля може суттєво підсилити склад команди, враховуючи відсутність Алехандро Бальде.
Читайте також:
- «Дані Карвахаль: Нам необхідно усвідомити те, що сталося, і зібратися з духом» – інтерв’ю, в якому оборонець «Реалу Мадрид» аналізує останні події у клубі.
Оцініть цей матеріал та залишайте свої відгуки. Ми цінуємо вашу думку та прагнемо інформувати вас оперативно та виважено.
Дізнавайтеся новини першими!
Читайте свіжі футбольні новини на наших каналах у месенджерах та соціальних мережах – це дуже зручно і оперативно.
Публікація підготовлена відповідно до офіційної інформації футбольного клубу та актуальних новинок іспанського чемпіонату.
Дата та час останнього оновлення інформації: 28 вересня 2025 року о 13:39.