Туринський футбольний клуб «Ювентус» офіційно повідомив про укладення контракту з канадським форвардом Джонатаном Девідом. Інформація про це надійшла від пресслужби італійського клубу.
Основні факти про трансфер і подальші перспективи гравця:
1. Джонатан Девід, 25-річний нападник, приєднався до «старої синьйори» як вільний агент після завершення контракту з французьким клубом «Лілль».
2. Футболіст підписав угоду з «Ювентусом» строком на п’ять років.
3. У сезоні 2024/25 років Девід продемонстрував високі статистичні показники — він відзначився 25 забитими голами та надав 12 результативних передач у 49 офіційних матчах.
Крім того, слід звернути увагу на виступи форварда у складі національної збірної Канади. Зокрема, під час турніру Canadian Shield Девід забив два м’ячі у ворота збірної України, однак канадці здобули перемогу з рахунком 4:2.
Раніше також повідомлялось про інтерес «Ювентуса» до інших відомих нападників. Зокрема, клуб прагне залучити до своїх лав Віктора Осімхена — гравця «Наполі» та національної збірної Нігерії.