Зоря уклала контракт із сином легендарного нападника Динамо

Владислав Мельник

21 Липня, 2025

Футбольний клуб “Зоря” офіційно оголосив про підписання контракту з 20-річним півзахисником “Динамо” Романом Саленком. Хоча деталі угоди та її тривалість не розголошуються представниками луганського клубу, раніше у ЗМІ з’являлась інформація, що мова йде про оренду гравця на один сезон.

Роман Саленко є сином відомого колишнього нападника “Динамо” Олега Саленка. Минулого футбольного сезону молодий хавбек дебютував у складі першої команди київського клубу, взявши участь у чотирьох офіційних поєдинках: два з них у рамках Ліги Європи та два – в УПЛ.

Варто відзначити, що у складі молодіжної команди “Динамо” (U-19) Роман зіграв 26 офіційних матчів у чемпіонаті України, забивши 5 голів і віддавши 10 результативних передач.

До вашої уваги також: “Пограв у бразильській Серії А: Зоря оголосила про підписання півзахисника”.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар